START > Aktualności > Rok Szkolny 2015/2016 > Zespół Szkół w Stawiszynie i „Klasa ze snów”

Zespół Szkół w Stawiszynie i „Klasa ze snów”

Miło nam donieść, że mamy kolejny sukces! W drugim okresie roku szkolnego 2015/ 2016 wzięliśmy udział w szóstej edycji konkursu "Klasa ze snów". Wraz z uczniami klas V b szkoły podstawowej i II b i III b gimnazjum nakręciliśmy film pokazujący w jaki sposób wykorzystujemy nowoczesne technologie podczas lekcji. Co prawda nie udało nam się zwyciężyć dzięki filmom, ale udział Joanny Kostrzewy, nauczycielki języka polskiego w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków Stawiszynie w konkursie merytorycznym zapewnił szkole wyróżnienie i bon na zakup nagród rzeczowych dla naszej szkoły. W konkursie wzięła udział również nauczycielka języka angielskiego Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pola w Stawiszynie pani Monika Malinowska, która wygrała wskaźnik teleskopowy z długopisem. Dzięki obu paniom zarówno szkoła podstawowa jaki i nasze gimnazjum otrzymają certyfikat i tytuł "Szkoły Zorientowanej Technologicznie".
Dziękujemy ks. Aleksandrowi Janasowi za pomoc w zmontowaniu filmu gimnazjum.