START > Aktualności > Rok Szkolny 2015/2016 > Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

„Już wakacje są za nami, szybko minęły letnie dni, jesień staje przed oknami, nowy rok szkolny puka już do drzwi“. W dniu 1 września 2015 r. powitaliśmy nowy rok szkolny. W uroczystości wzięli udział: ksiądz proboszcz Jakub Piotrowski, pani Justyna Urbaniak – burmistrz Stawiszyna, przedstawiciele Rady Rodziców: pani Jolanta Wcisłek, pani Magdalena Kit-Krawczyk, pani Anna Jagiełło oraz nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć o tych wszystkich, którzy bronilili naszej wolności. Pani dyrektor Joanna Woszczyk powitała zgromadzonych w nowym roku szkolnym oraz złożyła życzenia nauczycielom obchodzącym jubileusz pracy zawodowej: pani wicedyrektor Ewie Nowackiej, pani Annie Skrzypiec, pani Halinie Kowalskiej oraz panom: Andrzejowi Liberskiemu oraz Pawłowi Woszczykowi. Następnie uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej złożyli ślubowanie i w ten sposób zostali przyjęci w poczet uczniów szkoły. Przedstawicielka SU – Natalia Myszkowska życzyła nauczycielom i uczniom sukcesów w nowym roku szkolnym i satysfakcji z wykonywanych zadań oraz radości z podjetych wyzwań. Cieszymy się z wyremontowanej pracowni przyrodniczo-geograficznej, którą uroczyście otworzyli zaproszeni goście. Dziękujemy Dyrekcji szkoły, Nauczycielom i Rodzicom, bo dzięki ich wspólnym staraniom i działaniom nasza szkoła pięknieje i rozwija się.