START > Tu byliśmy > Mecz Lecha Poznań 2013

,, ZESPÓŁ SZKÓŁ W STAWISZYNIE NA MECZU

LECHA POZNAŃ ’’

W piątek 5 kwietnia 2013 roku młodzi kibice z naszej szkoły uzbrojeni w niebieskie szaliki wyjechali do Poznania na mecz T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań, a Lechią Gdańsk. Wyjazd zorganizował mgrPiotr Kozanecki - nauczyciel wychowania fizycznego. W wyjeździe uczestniczyło 44 uczniów i 5 opiekunów (mgr Piotr Kozanecki, mgr Piotr Wesołowski, mgr Jacek Nowakowski, mgr Agnieszka Roszak – Janowska i rodzic Roman Gałązka. Uczniowie naszej szkoły oglądali mecz na specjalnym sektorze dla zorganizowanych grup ze szkół podstawowych. Stadion, który był areną zmagań najlepszych zespołów Europy podczas EURO 2012 zrobił na uczniach olbrzymie wrażenie. Młodzi kibice piłki nożnej przygotowali się do meczu bardzo starannie. Zabrali akcesoria i gorąco dopingowali piłkarzy poznańskiej drużyny. Owacjom, pieśniom i okrzykom nie było końca, a ,,Kolejorz ’’ niesiony dopingiem 20 tys. publiczności pokonał Lechię Gdańsk 4 – 2 !!!

Oglądanie z bliska piłkarskich zmagań i poczucie gorącej atmosfery stadionu z pewnością się podobały, gdyż po meczu uczniowie nieustająco pytali o następny wyjazd…;)