START > Osiągnięcia > Konkursy plastyczno-artystyczne > Kartka bożonarodzeniowa 2012

Dnia 29 listopada 2012r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego etapu VI Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem „ Kartka bożonarodzeniowa”.

W konkursie wzięło udział 62 uczniów klas I – III szkoły podstawowej.

Celem konkursu było:

1.      pogłębianie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych,

2.      rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej,

3.      poszerzenie wiadomości na temat technik plastycznych.

Komisja konkursowa w składzie: Jolanta Ciesielska, Danuta Łuczak oraz Filipina Baraniecka, zakwalifikowała  prace 3 uczniów  : Antoniego Wiktorskiego z klasy I a,  Kamila Ligockiego
z klasy  II b oraz Weroniki Kujawy z klasy III a, do finału VI Powiatowego Konkursu Plastycznego.

33 uczestników konkursu otrzymało pamiątkowe dyplomy a ich prace można podziwiać na gazetce szkolnej.

Podczas rozstrzygnięcia VI Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa” zorganizowanego  przez  Starostwo  Powiatowe  w  Kaliszu,  Ośrodek  Doskonalenia Nauczycieli  w  Kaliszu,  Zespół  Szkół  w  Piotrowie,  Stowarzyszenie  na  rzecz  dzieci  i młodzieży „Fantazja” w Piotrowie oraz doradcę metodycznego w zakresie plastyki – Ewę Kowalczyk-Wiśniewską  wyróżnienie otrzymał  uczeń  klasy I a Antoni Wiktorski. Gratulujemy!!!!