START > Hala sportowa > Wydarzenia sportowe > WIOSENNY MIĘDZYKLUBOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO I NOWOCZESNEGO

W sobotę 26.05.2012 w Stawiszynie odbył się WIOSENNY MIĘDZYKLUBOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO I NOWOCZESNEGO którego organizatorem był Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Zbiersku oraz Szkoła Tańca SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO.
Turniej otworzyła Pani Justyna Urbaniak w-ce Przewodnicząca RM w Stawiszynie.
W turnieju wzięli udział tancerze z Liskowa, Raszkowa, Malanowa, Goszczanowa, Kalisza, Koźminka, Gizałek oraz Zbierska.
180 Tancerzy rywalizowało a Tańcu Towarzyskim, Hip-Hopie oraz B-boyingu.( Po raz pierwszy mieliśmy okazję obejrzeć zacietą walkę B-boyów. Chłopcy dostarczyli wszystkim ogromnych wrażeń.)

Atrakcją wieczoru był występ Kaji Kudełko finalistki IV Edycji" You Can Dance" która poprowadziła krótkie zajęcia z Hip-Hopu dla zgromadzonych na sali tancerzy. Turniej sędziowali doświadczeni sędziowie: Rafał Lebiest z Krakowa, Robert Chodara oraz Kaja Kudełko.
Kierownik artystyczny -Piotr Sieraszewski, prowadzenie imprezy - Pani Aurelia Sieraszewska, oprawa muzyczna Ewelina Sieraszewska, nagłośnienie to zasługa Panów: Rafała Jamrozika oraz Dariusza Kołodziejczaka.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do
przygotowania Turnieju.

Joanna Górska