START > Aktualności > Rok Szkolny 2011/2012 > Spotkania z ludźmi sukcesu

Ludzie  Sukcesu  gośćmi w  Gimnazjum  w  Stawiszynie !

Jak  osiągnąć  sukces  w  biznesie? Jakie  wady  i  zalety  ma  praca  na  własny  rachunek ? To  tylko  jedne  z  bardzo  licznych  pytań, które  uczniowie Gimnazjum  w  Stawiszynie  zadawali   przedsiębiorcom działającym  w  naszym  powiecie. Uczniowie  klas  trzecich  Gimnazjum  w  Stawiszynie  wraz  z  nauczycielką  przedsiębiorczości- Elżbietą  Maciejewską  zaprosili  do  szkoły :

Wiesława  Majtasa - Prezesa  firmy „ Drewpal ” oraz  Prezesa  Zarządu  Grupy  „Colian” – Jana  Kolańskiego.

Zaproszeni  goście służyli  uczniom  radami  i  przykładami osiągania sukcesu. Uczulili  młodych  ludzi  na  problem  etycznego postępowania  w  biznesie. Zachęcali  do aktywności  gospodarczej.

Spotkanie  z  wybitnymi  osobowościami  było  szansą  na  pogłębienie  wiedzy  zdobywanej  na  innowacyjnych  zajęciach z   przedsiębiorczości  wdrażanych  w  naszej  szkole -  powiedziała  Joanna  Woszczyk - dyrektor  Zespołu  Szkół  w Stawiszynie.

Spotkanie  z „Ludźmi  Sukcesu”  w  Stawiszynie pozwoliło  uświadomić uczniom, jakie  cechy  charakteru  istotne  są  dla  osób  pragnących  osiągnąć  sukces  w  życiu  zawodowym.

Elżbieta Maciejewska