START > Tu byliśmy > XI Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży Poznań

W dniu 4.02.2012 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Poznania na XI Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży. W trakcie targów uczniowie mieli  możliwość uczestniczenia w warsztatach zorganizowanych na ternie targów, tj. „Gałgankowe mufinki – warsztaty plastyczne”, „Słowem i gliną – warsztaty łączące czytanie bajek i lepienie w glinie”, zajęciach techniczno – plastycznych: tworzenie zakładek oraz koron z kolorowego papieru. Uczniowie spotkali się również z Andrzejem Maleszka – autorem serii książek „Magiczne drzewo”, obejrzeli wystawę „Korczak i jego dzieło” z okazji roku Janusza Korczaka. Młodsi uczestnicy wycieczki spotkali także ulubionych bohaterów książek, np. Koziołka Matołka oraz postaci z Gwiezdnych wojen.