START > Tu byliśmy > Sieraków 2011

W dniach od 7 do 18 sierpnia 2011r. 25 wychowanków naszej szkoły przebywało na obozie sportowym w Sierakowie. Wyjazd był okazją nie tylko do wytężonego treningu, ale również do zdobywania doświadczeń podczas rozmaitych zadań przygotowywanych przez kadrę nauczycieli wychowania fizycznego. Kierownikiem obozu była Pani Elżbieta Buksz a opiekunami byli Pan Piotr Kozanecki i Pan Piotr Wesołowski.

Uczniowie podczas pobytu zażywali kąpieli na basenie, korzystali z boisk wielofunkcyjnych a także bieżni  na terenie ośrodka podczas zajęć z: lekkiej atletki, piłki nożnej, piłki siatkowej a także badmintona. Jedną z wielu atrakcji na obozie sportowym na pewno była wyprawa kajakowa po Sierakowskim jeziorze, zabawa nad jeziorem, oglądnie zawodów Karate, dyskoteka czy smażenie kiełbasek na ognisku. W czasie wolnym uczestnicy pod okiem kadry grali w tenisa stołowego, tenisa ziemnego, bilarda a także oglądali mecze w telewizji. Niezapomnianym przeżyciem naszych uczniów była na pewno spartakiada zorganizowana przez kierownika obozu w Sierakowie. Nasi uczniowie wypadli znakomicie bardzo często stając na najwyższym stopniu podium.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ;)