START > Tu byliśmy > Poznań 2011 - Stadion Lecha Poznań

,, ZESPÓŁ SZKÓŁ W STAWISZYNIE NA MECZU

LECHA POZNAŃ ’’

We wtorek 5 kwietnia 2011 roku młodzi kibice z naszej szkoły wyjechali do Poznania na mecz Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań, a Podbeskidziem Bielsko Biała. Wyjazd zorganizował Piotr Kozanecki - nauczyciel wychowania fizycznego a opiekunami byli: Dawid Dominiak, mgr Jacek Nowakowski i mgr Konrad Brodziak. Uczniowie naszej szkoły oglądali mecz na specjalnym sektorze dla zorganizowanych grup ze szkół podstawowych. Stadion, który będzie areną zmagań najlepszych zespołów Europy podczas EURO 2012 zrobił na uczniach olbrzymie wrażenie. Młodzi kibice piłki nożnej przygotowali się do meczu bardzo starannie. Zabrali akcesoria i gorąco dopingowali piłkarzy poznańskiej drużyny. Owacjom, pieśniom i okrzykom nie było końca. „ Kolejorz ” tylko zremisował 1:1, ale to nie pozwoliło zepsuć świetnej atmosfery panującej na stadionie.

Oglądanie z bliska piłkarskich zmagań i panująca na stadionie atmosfera z pewnością się spodobały, gdyż po meczu uczniowie nieustająco pytali o następny wyjazd…;)