START > Aktualności > Rok Szkolny 2007/2008 > Rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008

INAUGURACJA  ROKU  SZKOLNEGO     2007/2008

Wyjątkowo w tym roku, bo w dniu 3 września o godzinie 9.00 odbyło się
uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Oznacza to, niestety, koniec
wakacji. Szkoda, prawda? Ale wreszcie mogliśmy spotkać wszystkich przyjaciól ze szkoły, których nie widzieliśmy dwa długie miesiące.

Wszyscy obecni odśpiewali hymn państwowy i wysłuchali przemówienia
pani dyrektor mgr Joanny Woszczyk, która uroczyście i ciepło powitała zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły, całą społeczność uczniowską,a w szczególności uczniów klas pierwszych. Dyrektor szkoły serdecznie powitała również pana Bogumiła Knychausa, nauczyciela muzyki, który w tym roku szkolnym dołączył do Grona Pedagogicznego. W przemówieniu pani dyrektor zawarte były słowa zachęty do pracy oraz życzenia samych sukcesów i wspaniałych osiągnięć.

Szczególne słowa wdzięczności skierowała dyrektor szkoły do nauczycieli obchodzących jubileusz pracy zawodowej.
Dostojni jubilaci to:
mgr  Ludmiła Jezierska- 20l at w zawodzie nauczyciela
mgr Elżbieta Kuświk – 25 lat w zawodzie nauczyciela
mgr Elżbieta Maciejewska – 25 lat w zawodzie nauczyciela
mgr Sławomira Wozniak- 25 lat w zawodzie nauczyciela

Inaugurację roku szkolnego uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów klas piątych pod kierunkiem mgr Elżbiety Kuświk oraz występ
Miejsko-Gminnej Orkiestry Dętej OSP w Stawiszynie.

Na zakończenie wicedyrektor szkoły mgr Ewa Nowacka podała komunikaty dotyczące spraw  organizacyjnych, po czym wszyscy uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami. W miłym nastroju i pełni zapału do pracy nauczyciel i uczniowie rozeszli się do domów, by już następnego ranka rozpocząć pierwszy dzień nauki w roku szkolnym 2007/2008.