START > Osiągnięcia > Konkursy plastyczno-artystyczne > „Baletnica” i „Rolnik”- wyróżnieni w konkursie plastycznym

„Baletnica” i „Rolnik”- wyróżnieni w konkursie plastycznym

10 grudnia 2018r. w auli Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego „Mój wymarzony zawód”, którego organizatorem było Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. Adresatem konkursu byli uczniowie klas I-III  szkoły podstawowej. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów. Jury wyróżniło prace: Laury Maciaszczyk  uczennicy klasy 2 b i Dominika Szpitalaka ucznia klasy 3 a.  Wymarzonym zawodem Laury jest baletnica, a Dominik marzy, by zostać rolnikiem. Do udziału w konkursowych zmaganiach zmotywowały swoich podopiecznych wychowawczynie: Małgorzata Anczykowska i Danuta Łuczak.

Naszym uczniom gratulujemy plastycznego talentu.