START > Aktualności > Rok Szkolny 2017/2018 > Dzień Rodziny w klasie I b

Dzień Rodziny w klasie I b

„W rodzinie tkwi prawdziwa siła każdego. To w niej wszystko się zaczyna, to w niej tkwią korzenie, z których czerpiemy siłę na całe życie”.

8 czerwca 2018 roku  na łonie natury, w  wigwamie w Petrykach odbyło się „Klasowe rodzinne spotkanie”. Okoliczności przyrody  i wspaniała pogoda wprawiły wszystkich w doskonały nastrój do zabawy. Przystąpiliśmy do rywalizacji sportowej na wesoło - pomiędzy rodzicami i dziećmi. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem  startowali w konkurencjach. Rodzice mieli możliwość znów poczuć się dziećmi a pierwszaki bardzo chętnie z rodzicami rywalizowały. Po wyczerpujących zawodach zasiedliśmy do wspólnego posiłku. Rodzice zadbali, by nikt nie był głodny, przygotowali pyszne grillowane kiełbaski, ciasto, słodycze i napoje. Piknik zakończył się o godzinie 21.00 i wszystkim jeszcze było mało zabawy, dlatego już planujemy kolejne spotkanie.

Spotkanie odbyło się dzięki pomocy Rodziców uczniów klasy I b i uprzejmości Wojskowego Koła Łowieckiego nr 47 „ORĘŻ” z Pleszewa, któremu składamy serdeczne podziękowania
za udostępnienie wigwamu na naszą uroczystość.

Link do relacji  z Dnia Rodziny  https://youtu.be/PCvWUO0ihRo