START > Erasmus Plus 2016 > Spotkanie projektowe I

W dniu 6 lutego 2018r. zorganizowaliśmy kolejne spotkanie zespołów projektowych w ramach Erasmus+.

Tym razem naszym celem było zorganizowanie i rozpoczęcie prac nad trzema produktami projektu opartymi na finałowej międzynarodowej historii (FIS).

Zespól projektowy podzieliliśmy na trzy grupy. Każda grupa odpowiedzialna jest za jeden produkt. I tak grupa pierwsza digitalizuje całą wspólnie napisana historię. Wykorzystujemy tu technikę digital story telling.
Grupa druga przenosi wspólną historię na karty komiksu za pomocą aplikacji Comic life.
Grupa trzecia tworzy mini studio filmowe i za pomocą techniki stop motion - nakręcą krótkometrażowy film

Warto dodać, że obecnie w projekcie kładziemy nacisk na wykorzystanie multimediów i aktywne użycie TIK.

Nad pracami czuwają angliści i opiekunowie grup: Przemysław Jarzębski, Monika Malinowska i Zofia Smolińska

Juz niedługo będziemy się chwalić pierwszymi rezultatami naszych prac.