START > Tu byliśmy > Młodzi kibice ze Szkoły Podstawowej w Stawiszynie w drodze do własnego sukcesu na przystanku Kolejorza – Lecha Poznań !

Młodzi kibice ze Szkoły Podstawowej w Stawiszynie w drodze
do własnego sukcesu na przystanku Kolejorza – Lecha Poznań !

W piątek 27 października 2017 roku młodzi kibice piłki nożnej ubrani w niebieskie barwy wyjechali do Poznania na ,,mecz na szczycie’’ LOTTO  Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań, a Wisłą Kraków. Wyjazd został zorganizowany przez nauczyciela wychowania fizycznego Piotra Kozaneckiego. Coroczne wyjazdy na mecze piłkarskie najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce organizowane przez nauczyciela wychowania fizycznego stają się już tradycją w szkole, a uczniowie mają szansę poczuć prawdziwe piłkarskie święto.

Grupa ze Stawiszyna liczyła 20 osób i oglądała mecz na specjalnym sektorze dla zorganizowanych grup. Stadion, który był areną zmagań najlepszych zespołów Europy podczas EURO 2012 w Polsce, zrobił na młodych adeptach piłki nożnej olbrzymie wrażenie. Oszołomiły również oprawy meczowe, które przygotowali najwierniejsi kibice ,, Kolejorza’’. Młodzi  kibice piłki nożnej przygotowali się do meczu bardzo starannie. Zabrali akcesoria i gorąco dopingowali piłkarzy poznańskiej drużyny. Owacjom, pieśniom i okrzykom nie było końca, a ,,Kolejorz ’’ niesiony dopingiem 26 tys. Publiczności  po bardzo dobrym meczu jedynie zremisował, strzelając bramkę w 90 minucie Wiśle Kraków za sprawą Darko Jevticia!

Oglądanie z bliska piłkarskich zmagań i poczucie gorącej atmosfery stadionu z pewnością podobało się  naszym piłkarzom, gdyż po meczu nieustająco pytali o następny wyjazd…J