START > Aktualności > Rok Szkolny 2016/2017 > Młodzi piłkarze ze Stawiszyna powołani do kadry OZPN – Kalisz w roczniku 2005 i 2006!!!

Młodzi piłkarze ze Stawiszyna powołani do kadry OZPN – Kalisz
w roczniku 2005 i 2006!!!

Bardzo dobre wyniki osiągane przez naszych młodych adeptów piłki nożnej w Stawiszynie odbiły się szerokim echem w kaliskim okręgu. Po awansie do Finału Wojewódzkiego o Puchar Tymbarku, a także po triumfie w prestiżowym XXIII Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Józefa Goli w Kaliszu dotarła do nas znakomita informacja o powołaniach do kadry OZPN Kalisz dla uczniów Szkoły Podstawowej im. W. Pola w Stawiszynie!

Powołania otrzymali uczniowie z klas sportowych Łukasz Pietras i Wiktor Twardowski (roczniki 2005) oraz Kacper Wdowczyk (rocznik 2006) trenujący pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego Piotra Kozaneckiego.

Turniej Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2005 odbędzie się w dniu 16 maja w Racocie. W turnieju wezmą udział reprezentacje: Poznania, Konina, Leszna, Piły i Kalisza.

Konsultacje do kadry OZPN Kalisz rocznika 2006 odbędą się 17 maja w Nowych Skalmierzycach.

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów !!!