START > Aktualności > Rok Szkolny 2016/2017 > Misiowe pidżama party

Misiowe pidżama party

W Dniu Pluszowego Misia, czyli 25 listopada uczniowie klas I-III szkoły podstawowej spotkali się na MISIOWYM  PIDŻAMA  PARTY, które zorganizowała Alicja Penkala,  nauczyciel-bibliotekarz razem z wychowawcami klas. Uczniowie stawili się do szkoły na godz.17.00 Obowiązkowym strojem była piżama lub szlafrok. Do tego każdy miał poduszkę i pluszowego misia. Wszystkie klasy brały udział w grach, zabawach i konkursach. Były  skoki w workach, taniec z poduszką na głowie, układanie wieży z poduszek. Przypomnieliśmy sobie zabawę „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Klasy zaprezentowały piosenki i wiersze o misiach, a także  pokaz mody do spania. Po harcach w sali gimnastycznej dzieci udały się do klas na  poczęstunek. Następnie uczestnicy party słuchali czytania jednego rozdziału książki „Kubuś Puchatek”, wykonali piękne kolorowanki i oglądali bajkę „ Kubuś Puchatek”. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń  o godz.20.00. udali się do domów.