START > Aktualności > Rok Szkolny 2006/2007 > Dzień Edukacji Narodowej

14 października to ważny dzień w szkolnym kalendarzu – Dzień Nauczyciela. Pracownicy oświaty otrzymują wiele serdecznych życzeń za codzienną jakże trudną i odpowiedzialną pracę. Uroczyście obchodzono ten dzień w Zespole Szkół w Stawiszynie.
Dyrektor szkoły p. Joanna Woszczyk dziękowała nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za ich wysiłek, troskę o to, by kształcić i wychowywać kolejne pokolenia uczniów. Dyrektor szkoły podkreśliła, że tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli możliwy jest sukces ich uczniów, że to właśnie pedagodzy stać powinni na straży humanistycznych wartości i pokazywać swoim podopiecznym, że warto cenić dobro, prawdę, uczciwość, miłość w dzisiejszym rozpędzonym świecie. Nauczyciel bowiem to nie tylko zawód, to przede wszystkim posłannictwo i powołanie. Dyrektor szkoły wręczyła Nagrodę Dyrektora nauczycielom za ich osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Nagrodzeni nauczyciele to:

mgr inż. Ludmiła Jezierska

mgr Jolanta Ciesielska

mgr inż. Elżbieta Rącka

mgr Elżbieta Maciejewska

mgr Aleksandra Wojciechowska

mgr Paweł Woszczyk

mgr Anita Krzyżaniak

mgr Małgorzata Anczykowska

mgr Renata Zielińska

Słowa podziękowania nauczyciele usłyszeli również od burmistrza Miasta i Gminy Stawiszyn p. Roberta Jarzębskiego oraz przedstawicieli Rady Rodziców p. Jolanty Grędy i p. Józefa Hofmana, którzy złożyli kwiaty na ręce dyrekcji szkoły.

Humorystyczny Koncert życzeń uczniowie przygotowali pod kierunkiem nauczycielek: p. Jolanty Ciesielskiej, p. Elżbiety Maciejewskiej i p. Joanny Andrysiak. Uczniowie dedykowali nauczycielom i pracownikom obsługi wiersze, piosenki i zaprezentowali scenki sytuacyjne.