START > Aktualności > Rok Szkolny 2015/2016 > „Rodzina- ach rodzina!” – festyn rodzinny

„Rodzina- ach rodzina!” – festyn rodzinny

W dniu 3 czerwca 2016 roku  w Hali Sportowo – Widowiskowej przy Zespole Szkół w Stawiszynie odbył się   festyn rodzinny.

Jego celem było pielęgnowanie rodzinnych wartości, bo przecież rodzina zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa, w rodzinie cieszymy się sukcesami, wspieramy się, gdy jest nam smutno. Festyn rodzinny to rodzinne spotkanie i rodzinne podziwianie  niezwykłych umiejętności aktorskich, wokalnych i tanecznych uczniów. W rodzinnym spotkaniu, które wspaniale poprowadziły nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Jolanta Ciesielska i Daria Wojtczak wzięli udział wszyscy uczniowie stawiszyńskiej szkoły wraz z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy.

Dużym powodzeniem cieszył się kącik z malowaniem twarzy oraz balonikami w kształcie zwierzątek, który prowadzili  gimnazjaliści. Nauczyciele natomiast zajmowali się pieczeniem kiełbasek na grillu, częstowaniem plackami, serwowaniem zimnych napojów oraz lodów. Kulinarnym zapleczem festynu koordynowała Iwona Chojnacka. Atrakcją festynu były również gry i zabawy na boisku szkolnym prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego.

W opinii gości i społeczności lokalnej festyn był imprezą bardzo udaną, ponieważ panowała miła, rodzinna atmosfera, a piątek z piosenkami, przedstawieniami i tańcami był  cudownie wesołym świętowaniem

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji festynu rodzinnego.