START > Aktualności > Rok Szkolny 2006/2007 > Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2006/2007

Dnia 4 września 2006r. wspólnie powitaliśmy nowy rok szkolny.  Pani dyrektor mgr Joanna Woszczyk uroczyście powitała wszystkich uczniów, życzyła sukcesów w nauce, a uczniom klas VI i III gimnazjalnych powodzenia na sprawdzianie i egzaminach. Ważnym wydarzeniem tego dnia był moment poświęcenia przez księdza proboszcza Józefa Posłusznego nowego autobusu szkolnego, który będzie służył na co dzień wszystkim uczniom przez długie lata. Inauguracji roku szkolnego towarzyszyły  również występy Miejsko Gminnej Orkiestry Dętej OSP w Stawiszynie oraz występy artystyczne przygotowane przez  młodzież naszej szkoły pod kierunkiem p. Jolanty Ciesielskiej i p. Marioli Kaczała.

Podczas inauguracji roku szkolnego dyrektor szkoły oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia nauczycielom obchodzącym jubileusz pracy zawodowej. Tradycyjnie Jubilatom młodzież wręczyła czerwoną różę – symbol uczniowskiej wdzięczności za pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą.

Dostojni jubilaci to:

pani mgr Barbara Rącka – 35 lat w zawodzie nauczyciela

pani mgr Anna Rogacka - 25 lat w zawodzie nauczyciela

pani mgr Joalnta Ciesielska - 25 lat w zawodzie nauczyciela

pani Alicja Penkala - 25 lat w zawodzie nauczyciela

Dyrektor szkoły powitała w gronie pedagogicznym nauczycieli rozpoczynających pracę w stawiszyńskiej szkole:

panią mgr Dorotę Ciesielską – nauczycielkę geografii

pana Dawida Dominiaka – nauczyciela wychowania fizycznego

księdza mgr Waldemara Wiertelaka

i życzyła im sukcesów w życiu zawodowym.